Hetman bus Zamość - przewóz osób na trasach: Zamość - Warszawa - Zamość, Zamość - Szczebrzeszyn - Biłgoraj - Szczebrzeszyn - Zamość, Tereszpol - Biłgoraj - Lublin - Biłgoraj - Tereszpol
Hetman bus Zamość - rozkład jazdy na trasach: Zamość - Warszawa - Zamość, Zamość - Szczebrzeszyn - Biłgoraj, Tereszpol - Biłgoraj - Lublin

Lublin – Frampol – Biłgoraj – rozkład jazdy bus

Hetman bus Zamość - przewóz osób na trasach: Zamość - Warszawa - Zamość, Zamość - Szczebrzeszyn - Biłgoraj, Tereszpol - Biłgoraj - Lublin

oznaczenia:

  • A - bus kursuje od poniedziałku do piątku
  • C - bus kursuje w soboty, niedziele i święta
  • D - bus kursuje od ponidziałku do piątku oprócz świąt
  • b - bus nie kursuje w dniu 01.01, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25.12
  • d - bus nie kursuje w dniu 01.01, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25.12 i 26.12

przystanek ACb ACb ACb
Lublin – ul. Dworcowa, Dworzec Południowy 08:30 12:32 13:43
Lublin – ul. Kunickiego – Mickiewicza 08:33 12:35 13:46
Lublin – ul. Abramowicka 08:39 12:41 13:52
Ćmiłów 08:42 12:44 13:55
Miętów I – szkołą 08:45 12:47 13:58
Głuszczyzna 08:49 12:51 14:02
Czerniejów I 08:51 12:53 14:04
Jabłonna II – Urząd Gminy 08:56 12:58 14:09
Jabłonna III – szkoła 08:58 13:00 14:11
Piotrków – szkoła 09:04 13:06 14:17
Piotrkówek 09:08 13:10 14:21
Zielona 09:11 13:13 14:24
Gierniak Zajazd 09:14 13:16 14:27
Giełczew 09:16 13:18 14:29
Wysokie 09:23 13:25 14:36
Dragany 09:26 13:28 14:39
Nowy Dwór – stacja paliw 09:29 13:31 14:42
Guzówka 09:32 13:33 14:44
Tarnawa Mała 09:35 13:37 14:48
Huta Turobińska I 09:42 13:44 14:55
Zagrody III Wzgórze 09:47 13:49 15:00
Goraj – ul. Rynek 600 lecia 09:50 13:52 15:03
Bononia 09:54 13:56 15:07
Frampol – ul. Rynek 09:59 14:01 15:12
Sokołówka 10:02 14:04 15:15
Korytków Mały 10:07 14:09 15:20
Korytków Duży 10:10 14:12 15:23
Nadrzecze 10:13 14:15 15:26
Majdan Gromadzki 10:15 14:17 15:28
Gromada 10:17 14:19 15:30
Biłgoraj – ul. Kościuszki, kino 10:22 14:24 15:35
Biłgoraj – ul. Kościuszki, szpital 10:24 14:26 15:37
Biłgoraj – ul. Cicha 1 10:27 14:29 15:40

Hetman bus Zamość - przewóz osób na trasach: Zamość - Warszawa - Zamość, Zamość - Szczebrzeszyn - Biłgoraj, Tereszpol - Biłgoraj - Lublin